KONST / Litografier / Mapp 15339144
nr 1533 9144
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Mapp, Signerad, numrerad 350 upplaga, 4 blad, "Mi Sono Perso a Roma", oramad
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:55:24
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan